تعداد بازدید: 1564
سه سریال در نوبت پخش شبکه دو قرار گرفت

سه سریال در نوبت پخش شبکه دو قرار گرفت

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، با اتمام فصل سوم سریال «بچه مهندس»، پخش سه سریال «سامو بندری»، «شاه‌رگ» و «از سرنوشت» در نوبت پخش شبکه دو سیما قرار گرفت.

پخش جدیدترین سریال‌های شبکه دو سیما با «سامو بندری» آغاز خواهد شد که از امشب ۱۷ خرداد روی آنتن می رود.

«سامو بندری» به تهیه‌کنندگی سیدعلیرضا سبط‌ احمدی و کارگردانی ابراهیم فروزش در بندر بوشهر، تصویربرداری شده و به تولید رسیده است. همچنین اصغر عبداللهی نویسندگی این سریال را برعهده داشته است.

در خلاصه این داستان آمده است: سامو تنها پسر ناخدا صبور، نوجوان بندری، باهوش، پر شر و شور و ماجراجوست. او درگیر اتفاق‏‌هایی پیچیده و عجیب می‏‌شود و خانواده و دوستانش را هم درگیر ماجرا‌های خودش می‏‌‎کند. نیت او در هر ماجرا پاک و صادقانه است، اما ناخواسته باعث بر هم زدن آن بندر کوچک شده و برای خودش و اطرافیانش دردسر ایجاد می‌کند.

حسن پورشیرازی، مائده طهماسبی، علی اوسیوند، مهدی فقیه، آریاوا رستمی، کورش زنگویی، ناهید ثناگو، مرتضی نوری فیروزی، لیلا دمان، عباس باکو، خلیل چراغ‌زاده، محمد گتوتی‌زاده، اسماعیل عاشوری، حدیث سیرجانیان، سید رضا حسینی، مهدی عبدی، عبدالکریم محمودنیا، یوسف فهمیده، سید احمد صداقتبخشی و … در این سریال نقش‌آفرینی کرده‌اند.

سریال «شاه‌رگ» ساخته سید جلال اشکذری قرار است ایام ماه محرم روی آنتن شبکه دو برود. این سریال که تهیه‌کنندگی آن برعهده محمدرضا شفیعی است، در ۳۰ قسمت تولید می‌شود و به روایتِ داستانی از کریم لک‌زاده که در دهه ۶۰ سپری می‌شود، می‌پردازد.

در این سریال بازیگرانی چون نیما رئیسی، عباس غزالی، مهدی سلوکی، سیروس گرجستانی، آزاده زارعی، امید روحانی، شادی کرم‌رودی، افسانه کمالی، عطا عمرانی، مژگان اخلاقی، حلیمه سعیدی و فریده سپاه منصور نقش آفرینی می‌کنند.

در خلاصه داستان «شاه‌رگ» آمده است: در سال‌های نا‌آرام پس از انقلاب در سال ۶۰، گروه ویژه‌ای برای یک عملیات بزرگ فراخوانده شدند. این گروه مسئولیت بزرگی بر عهده دارند چرا که عقربه‌های چندین بمب در تهران در حال حرکت است.

فصل سوم سریال «از سرنوشت» به کارگردانی محمدرضا خردمندان و تهیه‌کنندگی اکبر تحویلیان در مرحله تدوین است. فصل اول به کارگردانی محمدرضا خردمندان و فصل دوم به کارگردانی علیرضا بذرافشان سال گذشته روی آنتن شبکه دو رفتند.

این سریال به اتفاقات دوران نوجوانی دو شخصیت اصلی قصه یعنی هاشم و سهراب اختصاص دارد که ایفای نقش آن‌ها در این فصل به عهده دارا حیایی و کیسان دیباج است.

«از سرنوشت» در ۵۰ قسمت به قلم محمدمهدی سلطانی، روح‌الله صدیق و سارا خسروآبادی نگاشته شده  و پاییز امسال روی آنتن می‌رود.

این سریال در سه فصل تولید شده و کاری است از گروه فیلم و سریال شبکه دو است.


آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف