تعداد بازدید: 1469
آغاز فیلم برداری سریال استراتژیک صداوسیما

آغاز فیلم برداری سریال استراتژیک صداوسیما

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ محسن علی اکبری تهیه کننده سریال «نفوذ» در خصوص آغاز تولید فصل دوم این سریال گفت: فیلم برداری فصل دوم سریال «نفوذ» امروز پنج شنبه با ضبط سکانس هایی در قطار و راه آهن آغاز و با همکاری راه آهن تهران چند واگن قدیمی مربوط به دهه ۵۰ در اختیارمان گذاشته شده است و پیش بینی می کنیم در قطار چهار روز کار به طول بیانجامد.

وی افزود: در ادامه بخشی از کار را در خجیر هستیم و بعد از خجیر راهی پادگان لشکر ۱۶ زرهی قزوین خواهیم شد تا در قزوین صحنه های مربوط به مریوان را فیلم برداری کنیم.

علی اکبری ادامه داد: سپس راهی شمال کشور می شویم که دکورهای مربوط به سایت کبکان در آنجا ساخته شده است و برای آن مقطع، شش بازیگر خارجی می آوریم که اسامی آن ها را متعاقبا اعلام خواهیم کرد.

تهیه کننده سریال «نفوذ» درباره مدت زمان تولید فصل دوم نیز خاطرنشان کرد: ضبط ٣٠ قسمت از فصل دوم این سریال ٤٠ قسمتی انجام شده است و پیش می کنیم کار ده قسمت پایانی ظرف چند ماه آینده به اتمام برسد.

مجموعه «نفوذ» به تهیه کنندگی محسن علی اکبری و کارگردانی و نویسندگی جواد شمقدری تاریخ انقلاب از بهمن ۵۷ تا آبان ۵۸ را در ۴۰ قسمت نشان می‌دهد.

امین اسکندریان، کیمیا اکرمی، احمد نجفی، حمید گودرزی، رحیم نوروزی، علیرام نورایی، صالح میرزا آقایی، شهره لرستانی، زهرا سعیدی، حجت‌الاسلام سیدمحسن هاشمی، جلیل فرجاد، ماشاله شاه مرادی، کاوه سماک باشی، امیرمحمد زند، یلدا افشاری‌نیا، شیوا بلوچی، نجوا صاحب الزمانی، فاطمه بیگی، محمد جواد جعفرپور، جلال فاطمی بازیگران ایرانی این سریال و فیلیپ ساترکین و سامی بابو از بازیگران خارجی این سریال هستند.


آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف