تعداد بازدید: 1473
تاریخ انتشار: دو شنبه 25 اردیبهشت 1402

کنداکتور شبکه تماشا با سریال‌های امنیتی و عاشقانه به روز می‌شود

سریال‌های خاطرانگیز امنیتی و عاشقانه از امشب به آنتن تلویزیون می‌آیند و رنگ کنداکتور سیما را تغییر می‌دهد.

مجموعه تلویزیونی «آمین» به کارگردانی منوچهر هادی و بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی از امشب ساعت 20 روی آنتن شبکه تماشا می‌رود  و تکرار آن روز بعد ساعتهای 14،8،2خواهد بود.

«آمین» با فیلمنامه‌ای از زامیاد سعدوندیان داستان سرهنگ شیرازى، فرمانده تیم ویژه (آمین) را روایت می کند که مسئول رسیدگى به پرونده مجرم و خلافکار فرارى به نام همایون تمدن است و...

امین حیایى، داریوش فرهنگ، کاظم بلوچى، شاهرخ استخرى، مجید واشقانى، روزبه معینى، هادى ساعى، محمدرضا داوودنژاد، غلامرضا صادقى، مهدى محرابى، آشا محرابى، بهناز جعفرى، سودابه بیضایى، خاطره حاتمى، شهرزاد کمال‌زاده، افسانه ناصرى، مهرناز مهرآرا و (همراه با) نیما رئیسی بازیگران اصلی این سریال پلیسی بوده‌اند.

همچنین با اتمام مجموعه تلویزیونی بی همگان، سریال «هم بازی» را روی آنتن خواهد رفت، این سریال به کارگردانی سروش محمدزاده ساخته شده است.

«هم بازی» ملودرام عاشقانه‌ای است که سعی دارد در فضایی شاد و شیرین با قصه‌ای اجتماعی به قلم وحید حسن‌زاده و مریم اسمی‌خانی در مورد روابط جوانان و هویت نگاه ویژه‌ای داشته باشد.

در این سریال دیبا زاهدی، حسین مهری، کامران تفتی، نیلوفر کوخانی، مریم مومن، امیر کاظمی، ایمان صفا، پادینا کیانی، خیام وقار، زهره نعیمی، محمد حیدری، پولاد مختاری به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال همبازی هر شب ساعت 21 از شبکه تماشا پخش و در ساعت های 15،9،3 تکرار آن به نمایش گذاشته می‌شود.

سریال پنج قسمتی «پازل» به نویسندگی مرتضی اصفهانی داستان خرابکاری صنعتی در تاسیسات هسته‌ای کشور را روایت می‌کند.

قصه سریال «پازل» مربوط به زمانی است که جاسوسان در یکی از برنامه‌های سازمان انرژی هسته‌ای خللی وارد می‌کنند تا ایران در برابر خبرنگاران و مدعوین خارجی ناتوان جلوه داده شود اما وزارت اطلاعات این موضوع را کشف می‌کند و تلاش دارد این توطئه را خنثی کند.

در واقع این سریال کشف برنامه‌ریزی برای خرابکاری در تأسیسات هسته‌ای ایران را نمایش می‌دهد که نهادهای مسئول سعی می‌کنند این طرح خرابکارانه را توسط افراد متخصص مدیریت و مهار کنند.

رضا کیانیان، آرش مجیدی، اصغر همت، محسن بهرامی، شقایق فراهانی و زنده‌یاد ماه چهره خلیلی از بازیگران اصلی «پازل» هستند.

سریال «پازل» جایگزین سریال شرایط خاص خواهد شد و هر شب ساعت 24  از شبکه تماشا پخش و در ساعت 6  تکرار آن پخش می‌شود.

دسته بندی :

نظر خود را در مورد محتوای این صفحه برای ما بنویسید.

مانده : (1000) حرف

اخبار مرتبط

پربازدیدترین ها