تعداد بازدید: 1446
تاریخ انتشار: سه شنبه 14 آذر 1402

پخش تیزر سریال «بیست کویید» همزمان با روز‌های پایانی تصویربرداری

لوگو و تيزر سریال «بیست کویید» همزمان با روز‌های پایانی تصویربرداری رونمایی شد.

سریال «بیست کویید» در حال تصویربرداری در مشهد و حومه است و روزهای پایانی تصویربرداری در حال انجام است و  به زودی از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود و لوگو این سریال همزمان با روزهای پایانی تصویربرداری رونمایی شد.

 این سریال قرار است پس از پخش فصل دوم «رحیل» به آنتن شبکه سه سیما برسد. فیلمبرداری این سریال ۳۰ قسمتی تا یک ماه دیگر ادامه خواهد داشت.

علی عامل هاشمی، علیرام نورایی، آزیتا ترکاشوند، فرزاد جمشیدی، اسدالله یکتا، میرطاهر مظلومی، حسن زارعی جواد سلطانی و صفر کشکولی، حسام خلیل‌نژاد، علی ذکریایی، فاطمه مقدس، پانته‌آ کیقبادی، فهیمه مؤمنی، سعید، ولی زاده، ابتسلام بغلانی، مرتضی شریف، یاسر حمزه، سارا سراجی، مرجان علوی از جمله بازیگرانی هستند که در این اثر به ایفای نقش می‌پردازند.

این سریال با محوریت وقایع و اتفاقات دوران کرونا ساخته شده، اما همه‌چیز را در قالب روایت‌های شیرین مطرح می‌کند. داوطلب شدن عده‌ای از مردم را برای کمک به کادر درمان به تصویر می‌کشد، اما در میان این افراد، شخصی است که انگیزه حضورش با دیگران فرق دارد. سریال خوشبختانه فضای شیرینی دارد، اما تلطیف شده فضای کرونا را تاریخ‌نگاری می‌کند. سریال از قبل کرونا شروع می‌شود؛ از آن گروه‌های جهادی که به میدان آمدند بچه مسجدی‌ها و گروه‌هایی که در روستا‌ها فعالیت کردند. سریال به تزریق واکسن می‌رسد و با زبان شیرینی حرف‌های مهمی را مطرح می‌کند.
 


نظر خود را در مورد محتوای این صفحه برای ما بنویسید.

مانده : (1000) حرف

اخبار مرتبط

پربازدیدترین ها