دوست دارم در فیلمی مانند «دلشدگان» بخوانم

رونمایی از «وقت عاشقی» پس از رمضان

حجت اشرف زاده شرط خلق یک موسیقی خوب برای تیتراژ را در آگاهی کامل خواننده از اتفاقات فیلم دانست و از همکاری با سریال رمضانی «از یادها رفته» صحبت کرد.

«از یادها رفته» یکی از سریال های مناسبتی رسانه ملی در ماه مبارک رمضان است که با کارگردانی بهرام بهرامیان و تهیه کنندگی علی اکبر تحویلیان و البته صدای حجت اشرف زاده در این شب ها روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

همکاری اشرف زاده در «از یادها رفته» محدود به تیتراژ این سریال نمی شود و وی و همکارانش در حال تدارک چهار قطعه دیگر برای سکانس های مختلف این سریال هستند. 

این هنرمند در گفتگو با خبرنگار صبا شعر تیتراژ «از یادها رفته» را کاری از محمدرضا شفیعی کدکنی عنوان کرد و گفت: آهنگسازی تیتراژ را امیر توسلی برعهده داشت و قطعات دیگر با همکاری دوستان آهنگسازم حمید اکبرزاده و محمد محتشمی و اشعاری از عباس محمدی برای چند سکانس خاص از این سریال در حال آماده شدن هستند.

این هنرمند شرط خلق یک موسیقی خوب برای تیتراژ را در آگاهی کامل خواننده از داستان فیلم دانست و بیان کرد: به همین منظور ما سکانس ها و پلان های سریال را مطالعه کردیم و حتی هنگام ضبط تیتراژ از نویسنده کار خواستیم که کنارمان باشد زیرا انتخاب شعر و شکل ملودی همه باید در خدمت داستان باشند تا بتوانند احساس بهتری در بیننده ایجاد کند.

اشرف زاده موسیقی فیلم سینمایی «دلشدگان» کاری از زنده یاد علی حاتمی با صدای محمدرضا شجریان را خاطره ای جادویی برای خود عنوان کرد و گفت: وقتی فیلم «دلشدگان» را در کنار پدر و مادرم در سینما دیدم، آن حال و هوا و آن شکل ساختار موسیقی و صدای ناب محمدرضا شجریان، این فیلم را برای من به یک خاطره جادویی تبدیل کرد. همیشه دوست داشتم چیزی شبیه به «دلشدگان» ساخته شود و من در آن بخوانم.

وی در پایان با اشاره به رونمایی از آلبوم جدیدش با نام «وقت عاشقی» پس از ماه مبارک رمضان عنوان کرد: ۲ سال است که مشغول تهیه این آلبوم هستم و همچنان برخی از قطعات آن در حال تغییر است. «وقت عاشقی» مفاهیم عاشقانه ای دارد که با همکاری محمد محتشمی، حمید اکبرزاده و امید صباغ نو شاعر کشورمان در حال تهیه است. در این آلبوم بر اساس یک اتفاق عاشقانه، یک سری قطعه کنار هم طراحی شده است که داستان عاشقانه ای را روایت می کند.

 

سریال «از یادها رفته» در شب‌های ماه مبارک رمضان بعد از افطار و حدود ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش می شود.

1478

نظر خود را در مورد محتوای این صفحه برای ما بنویسید.

مانده : (1000) حرف